SZKOŁYBUŁHAKA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkół Niepublicznych im. Emanuela Bułhaka - witamy

Zajęcia dodatkowe

W tym tygodniu zaczynają się dodatkowe zajęcia (kółka, konsultacje i reedukacja). Proszę zapoznać się z harmonogramem w zakładce Kółka oraz Konsultacje.

Zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, a szczególnej uwadze polecamy nowe: konwersacje z p. Gemmą Guim, native speakerem języka hiszpańskiego oraz zajęcia artystyczne (filcowanie, decoupage, quilling) z p. Agatą Głasek-Możdżonek

 

Lekcja w Instytucie

We wtorek (16.09.2014) uczniowie z grup języka niemieckiego (grupy p. Iwony Smolik) uczestniczą w  lekcji "otwartej" w Instytucie Austriackim. Temat zajęć: "Wohnen und bauen in Österreich". Wychodzimy o godz. 11:10. Proszę pamiętać o biletach komunikacji miejskiej i ważnych legitymacjach szkolnych.
Iwona Smolik

 

Nabór MAKADAMIA

Teatr Makadamia ogłasza nabór nowych aktorów do zespołu. Spotkanie  odbędzie się we wtorek 9 września o godzinie 16:15. Zapraszamy dotychczasowych i przyszłych aktorów! Szczegóły w załączniku.

załącznik.pdf

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zapraszamy na zebrania z rodzicami we wtorek 9 września o godzinie 18.

 

Inauguracja roku szkolnego 2014/15

Inauguracja roku szkolnego 2014/15

Zapraszamy Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 1 września o godzinie 10:30. Tego dnia zaszczyci nas swoją obecnością gość specjalny, pan Wiktor Niedzicki - znany i kochany przez widzów telewizyjnych oraz słuchaczy polskiego radia dziennikarz, popularyzator nauki, pracownik wyższych uczelni. Pan Wiktor Niedzicki znany jest w Polsce przed wszystkim jako prowadzący programy "Laboratorium", "Kuchnia", "Od kuchni", ale nie tylko... Dla Bułhaka nasz Gość przygotował specjalny pokaz popularnonaukowy "Dobrane małżeństwo czyli fizyka i muzyka". Do zobaczenia!

Katecheci zapraszają tego dnia na mszę świętą do kościoła w Wesołej o godzinie 9:00

 

Po wizycie nauczycieli w Szwajcarii

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu naszych nauczycieli do Szwajcarii w ramach projektu: Innowacyjne nauczanie: TIK w pracy projektowej w edukacji.

 

Teatr 09.2014

„Komedia niedorzeczna, okrutna i genialna” – tak pisał o tym dramacie Tadeusz Boy- Żeleński.

Zapraszam wszystkich miłośników teatru na sztukę Williama Szekspira „Kupiec wenecki”.

Teatr Dramatyczny, 4 października (sobota), godz. 19.00, bilet 40zł

Na wpłaty czekam do 15 września.

Pozdrawiam

Agata Głasek-Możdżonek

 

Korekta planu lekcji

Po tygodniu pracy wprowadzamy korekty w planie lekcji, prosimy o zapoznanie się z nim w zakładce plan lekcji. W Librusie wprowadzono również poprawki.

 

KONKURS

 

Uwaga! Ogłaszamy konkurs Bułhak i ja

 

REGULAMIN KONKURSU „Bułhak i Ja”

Więcej…
 

Klasa I LO

 

Mamy jeszcze wolne miejsca w klasie pierwszej liceum! Zapraszamy!

 

Praca sekretariatu w wakacje

Godziny pracy sekretariatu

W czasie wakacji sekretariat będzie czynny od godziny 9 do 14.

Jeżeli nie pasują Państwu godziny, prosimy o kontakt.

 

Szkoła będzie czynna do dnia 11 lipca oraz od 18 sierpnia. W sprawach pilnych prosimy o kontakt w dniach 31 lipca i 1 sierpnia.

 


Strona 1 z 14

obchody 14 października godzina 18

GOŚCIE BUŁHAKA

E-PODRĘCZNIKI

INFORMACJE

Aktualizacja 08.09.2014

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Migawki

1990 -  podpisanie aktu notarialnego  ustanowienia Fundacji  przez Fundatorów: Ligię Krajewską, Danutę Bańską, Bogdana Grzywińskiego, Krzysztofa Maciąga i Jarosława Sokołowskiego, został on następnie  zatwierdzony decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniu 30.03.1990 r. Fundacja Szkoły Społecznej  została wpisana do Rejestru Fundacji w dniu 01.06.1990.