SZKOŁYBUŁHAKA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkół Niepublicznych im. Emanuela Bułhaka - witamy

WIELKANOC 2014


 

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

 

E-PODRĘCZNIKI

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na podręczniki elektroniczne - publikujemy kod dostępu na wszystkie dostępne wersje na 90 dni

OFERTA

 

NOC GIER

Jutro noc gier planszowych zaczynamy o godzinie 20:30, natomiast szkołę opuszczamy o godzinie 6:00, przypominam też o konieczności przyniesienia pozwolenia na nocowanie w szkole Pozwolenia mogą trafiać jeszcze dziś do mnie (Marcin Dudek) za pośrednictwem Librusa, zapraszam do przekazywania ich tą drogą, w innym przypadku - jutro trzeba je mieć ze sobą. Uczestnikami będą się opiekować Marcin Dudek i Cezary Kielczyk.

Zapraszamy.

 

GOŚCIE BUŁHAKA

W środę 29 stycznia o godzinie 9:30 naszym gościem będzie prof.dr hab. Paweł Strzelecki - Prodziekan ds badań i współpracy międzynarodowej oraz Kierownik Zakładu Równań Różniczkowych Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego

 

RANKING LICEÓW WARSZAWSKICH


Wg ogłoszonego właśnie rankingu Rankingu Liceów Warszawskich 2014 Perspektywy, nasze liceum znalazło się w grupie srebrnych szkół, zajmując piąte miejsce wśród szkół niepublicznych i trzydzieste drugie wśród wszystkich warszawskich liceów. Jest to bardzo dobry wynik, wynikający z wysokich wyników egzaminu dojrzalości i, oczywiście, 100% zdawalności matury.

PEŁNY RANKING [PDF]

 

WOŚP 2014

WOŚP 2014

Drodzy Wolontariusze,

już w najbliższą niedzielę – 12. stycznia br. -  kwestujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, podobnie jak w zeszłym roku, sztab będzie działał w budynku Gimnazjum i Liceum przy ul. Trakt Brzeski 63.

Przypominam, że osoby posiadające identyfikator stawiają się do Sztabu, na pół godziny przed planowanym rozpoczęciem zbiórki, tj. grupa ,,ranna” o godz. 8.30, a grupa ,,południowa” o godz. 10.30. Po pobraniu puszek, naklejek i identyfikatorów ruszacie Państwo z opiekunami w wyznaczone miejsca. Po zakończeniu kwestowania wracacie do Sztabu wraz z opiekunami i zliczacie zebraną kwotę. W szkole będzie na Was czekał poczęstunek: ciastka i ciepłe napoje.

Więcej…
 

Wizyta Ambasadora USA

 

Z ogromną dumą i radością informujemy, że dnia 26 marca o godzinie 11:00 gościem naszej szkoły będzie Stephen Mull - Ambasador Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce. Pan Ambasador poświęci spotkanie z młodzieżą Bułhaka relacjom polsko-amerykańskim.

 

TEATR

"Plotka" w Teatrze Syrena, 15 marca godz. 19.00, bilet 70zł

François Pignon to główny bohater filmów i sztuk teatralnych znakomitego francuskiego reżysera, Francisa Vebera. „Plotkę” należy stawiać obok – równie znanych i lubianych przez widzów teatralnych i filmowych – innych komedii tego twórcy: „Kolacji dla głupca”, „Tajemniczego blondyna w czarnym bucie”, „Zbiegów” czy „Co ja panu zrobiłem, Pignon?”.

Scenariusz „Plotki” był do tej pory znany z filmu Vebera, w którym wyśmienicie zagrali Daniel Auteuil i Gérard Depardieu.

Z recenzji w Dzienniku Teatralnym: "Przedstawienie bawi przewrotną akcją i zachwyca brawurową grą aktorów."

 

Jeżeli ktoś chciałby spędzić 150 minut na świetnej zabawie, zapraszam na przedstawienie.

Wpłaty do 4 lutego (wtorek w przyszłym tygodniu)

Pozdrawiam

Agata Głasek-Możdżonek

 

 

DLA DZIECI ...

 

 

 

 

Rozpoczeliśmy  zbiórkę odzieży używanej i zabawek dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka z Wesołej.

„Akcja” potrwa do ferii – 14 lutego. Za „dary serca” z góry serdecznie dziękujemy.

Szczegóły poniżej

Więcej…
 

Kurs Językowy w Wielkiej Brytanii

Kurs Językowy w Wielkiej Brytanii w dniach od 31.05 do 08.06.2014

Wyjazd szkolny, organizowany już po raz trzeci.

Zapraszamy!

Więcej…
 

Wyjazd klas 3 gim do HISZPANII

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów klas 3 gimnazjum

na spotkanie w dniu 8.01.2013, o godzinie 18.00
w sprawie projektu, wyjazdu i wymiany ze szkołą w Hiszpanii.
Więcej informacji: w liście do Rodziców w Librusie - bardzo prosimy o przeczytanie listu przed zebraniem.
Zapraszamy
Anna Weiss i Marzena Sobieraj

 


Strona 1 z 11

GOŚCIE BUŁHAKA

E-PODRĘCZNIKI

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Migawki

1990 -  podpisanie aktu notarialnego  ustanowienia Fundacji  przez Fundatorów: Ligię Krajewską, Danutę Bańską, Bogdana Grzywińskiego, Krzysztofa Maciąga i Jarosława Sokołowskiego, został on następnie  zatwierdzony decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniu 30.03.1990 r. Fundacja Szkoły Społecznej  została wpisana do Rejestru Fundacji w dniu 01.06.1990.